درباره اکسکوینو

اکسکوینو

صرافی رمز ارز اکسکوینو یک پلتفرم جامع است که تلاش می‌کند با ایجاد بستری امن و رایگان، کاربران را برای انجام معاملات رمز ارزی همراهی کند. کاربران این پلتفرم می‌توانند بدون محدودیت و به صورت ۲۴ ساعته، تراکنش‌های رمز ارزی انجام دهند، رمز ارزهای رایج مانند بیت‌کوین، تتر، استیبل و کوین‌های شناخته شده را خرید و فروش کنند، یا آن‌ها را در کیف پول امن نگهداری کنند.

پلتفرم معاملات آنلاین و کیف پول امن رمز ارز

۱,۰۰۰‌‌,۰۰۰+

کاربر

۲۶۹+

رمز ارز

۲۷۶+

جفت ارز

گروه ارنیکا با تمرکز بر تجارت الکترونیک، همیشه به فکر ایجاد یک پلتفرم هوشمند برای معاملات رمز ارزی بوده است. از دلِ همین ایده و نیاز، اکسکوینو به عنوان اولین شرکت دانش‌بنیان ارائه‌دهنده کیف پول رمز ارز، در اواخر سال ۱۳۹۶ متولد شد و فعالیتش را با مجوز معاونت ریاست‌ جمهوری شروع کرد.

امروزه اکسکوینو به عنوان یک شرکت مستقل به فعالیت خود ادامه می‌دهد و دارای بیشترین تعداد کیف پول از نظر تنوع شبکه بلاک‌چین است. همچنین در کنار ایجاد بستری امن برای معاملات، آموزش عمومی، توسعه آگاهی در زمینه بلاک‌چین و تقویت صنعت ارز‌های دیجیتال را در برنامه‌های اصلی خود دارد.

اکسکوینو با وجود مزایایی مانند حفظ امنیتِ سرمایه کاربران، امکان تبادل برترین رمز ارزهای دنیا و دسترسی سریع به سرمایه از راه اپلیکیشن و وب‌سایت، متمایز شده است. از دیگر مزایای این پلتفرم می‌توان به «امکان تبدیل دارایی‌ها در بستری یکپارچه» و «محافظت از دارایی کاربران ایرانی در برابر تحریم‌های بین‌المللی»، اشاره کرد.

ارزش‌های اکسکوینو

معامله ارزی ۲۴ ساعته

کاربران اکسکوینو می‌توانند بدون محدودیت زمانی، ارز دیجیتال خرید و فروش کنند یا به کیف پول خود دسترسی داشته باشند. بازار آنلاین اکسکوینو مثل یک کیف پول شخصی همیشه در دسترس است و محدودیت بازارهای فیزیکی را ندارد.

دسترسی به انواع رمز ارزها

اکسکوینو با ایجاد دسترسی به انواع رمز ارزها مثل بیت‌کوین، اتریوم، تتر، بایننس‌کوین، ریپل و سولانا، به نیاز کاربران پاسخ داده است. کاربران اکسکوینو می‌توانند با مشاهده دقیق قیمت‌ رمز ارزها در هر لحظه، معامله‌ای پُرسود داشته باشند.

دسترسی سریع به سرمایه

سرمایه کاربران در کیف پول شخصی و امن نگهداری می‌شود و امکانِ دسترسی به سرمایه در هر لحظه وجود دارد. کاربران اکسکوینو می‌توانند بدون محدودیت‌‌های بازار فیزیکی و در هر زمان، سرمایه خود را برداشت کنند.

حفظ امنیت کاربران

اکسکوینو مسئول امنیت و سرمایه کاربران است و به هیچ عنوان اطلاعات کاربرانش را در جایی منتشر نمی‌کند. در این پلتفرم، دسترسی به حساب کاربری با رمز عبور یکبار مصرف و احراز هویت دو مرحله‌ای، ممکن است. 

شرکت‌های ما

حوزه گردشگری

حوزه بلاکچین

حوزه بازرگانی

حوزه استارتاپ