درباره بیت‌راه

بیت‌راه

بیت‌راه یک درگاه امن پرداخت است. این درگاه امکان انجام تبادلات مالیِ بین‌المللی را از طریق رمز‌ ارزها، برای کسب‌وکارهای آفلاین و آنلاین، فراهم کرده. این شرکت زیرمجموعه گروه ارنیکا است و «اولین درگاه پرداخت رمز ارز دانش بنیان ایرانی» شناخته می‌شود.

گروه ارنیکا با تکیه بر فناوری قدرتمند و نیروهای خلاق، بیت‌راه را در سال ۱۳۹۷ به عنوان جایگزینی برای سیستم‌های بین‌المللی پرداختِ ارز، راه‌اندازی کرد. بیت‌راه مسیری جدید برای دریافت وجه در زمینه فروش یا ارائه خدمات به مشتریان خارجی، معرفی کرده است.

شرکت بیت‌راه امکان گسترش خرید و فروش را برای کسب‌وکارهای آنلاین و آفلاین فراهم کرده تا سنگینی تحریم‌ها از دوش کسب‌و‌کارهای ایرانی برداشته شود. به این صورت تحریم‌ها نمی‌توانند مانع گسترش کسب‌وکار شوند و کافی‌ست سرمایه‌گذاران و کارفرمایان، تنها روی پرورش ایده‌های خود تمرکز کنند.

بیت‌راه با راه‌اندازی افزونه‌های متنوع پرداخت، به کاربران این امکان را می‌دهد که وب‌سایت خود را به درگاه پرداخت ارز دیجیتال وصل کنند. این شرکت به تمام نیازهای پرداخت اختصاصی کسب‌‌وکارها پاسخ داده است.

ارزش‌های بیت‌راه

ارائه خدمات به کسب‌وکارهای متنوع

بسیاری از کسب‌وکارهایی که کاربران خارجی دارند، با استفاده از خدمات بیت‌راه می‌توانند به درآمدزایی ادامه دهند و بدون نگرانی بابت تحریم‌ها، کالاها یا خدماتشان را بفروشند.

امکان تبدیل رمز ارز به ریال

کسب‌وکارهای ایرانی که مشتریان خارجی دارند، با پیچیدگی‌های تبدیل رمز ارز روبه‌رو نخواهند شد. کسب‌وکارها می‌توانند از مشتریان خارجی رمز ارز دریافت کرده و به سرعت درآمدشان را به ریال تبدیل کنند. 

ارائه درگاه رایگان

استفاده از درگاه بیت‌راه برای کسب‌وکارها رایگان است و کارمزدِ تراکنش فروش از آن‌ها دریافت نمی‌شود. این ویژگی به کسب‌وکارهای ایرانی کمک می‌کند فعالیت خود را گسترش دهند و نگران هزینه‌های اضافی نباشند.

شرکت‌های ما

حوزه گردشگری

حوزه بلاکچین

حوزه بازرگانی

حوزه استارتاپ