درباره کرفس

کرفس

کرفس یک «پلتفرم جامع سلامتی» است که با ارائه راهکارهای هوشمند در زمینه تغذیه و ورزش، سبک زندگی سالم را در جامعه ایران توسعه می دهد. کاربران می‌توانند با استفاده از راهکارهای هوشمندانه کرفس، برنامه‌های متنوع غذایی و ورزشی دریافت کنند، به تناسب اندام برسند و وزن دلخواه‌شان را حفظ کنند.

اپلیکیشن تناسب اندام و سلامتی با هم

۳,۰۰۰‍,۰۰۰+

دانلود اپلیکیشن

۵,۱۰۰,۰۰۰+

کاربر کرفس تا امروز

۴,۳۰۰,۰۰۰+

دانلود اپلیکیشن

کرفس در سال ۱۳۹۷ با هدفِ ترویج فرهنگ سلامتی و کمک به افراد مختلف برای داشتن سبک زندگی سالم متولد شد. کرفس یک اپلیکیشن در حوزه سلامتی است که با شمارش کالری روزانه و ارائه برنامه‌های متنوع غذایی و ورزشی، رسیدن به سلامتی و اندام ایده‌آل را ساده می‌کند. 

امروزه کرفس با بیش از ۳ میلیون دانلود، یکی از اپلیکیشن‌های فعال در حوزه ورزش و سلامتی است. این اپلیکیشن هوشمند براساس اهدافِ شخصی کاربران، برنامه‌های شخصی‌سازی‌شده پیشنهاد می‌دهد که متناسب با برنامه زندگی افراد است. 

کرفس با درکِ اهمیتی که سلامتی زنان برای جامعه دارد، اپلیکیشن «لونا» را راه‌اندازی کرده است. لونا یک اپلیکیشن تخصصی برای ارتقای سلامتی زنان و آگاهی‌بخشی به آن‌ها برای داشتن زندگی و بدن سالم‌تر است. «بنتو» و «جیم» محصولاتِ دیگر کرفس هستند که در حوزه سلامتی، خدمات مختلف ارائه می‌کنند.

ارزش‌های کرفس

ترویج سبک زندگی سالم

کرفس اهمیت سلامتی را به خوبی درک کرده و می‌داند سلامت جامعه به سلامتِ تک‌تک اعضای آن بستگی دارد. این اپلیکیشن روی ترویج سبکِ زندگی سالم در زمینه‌های مختلف مثل تغذیه، ورزش و خواب متمرکز است. همچنین این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند که عادت‌های غذایی و ورزشی خود را در پلتفرم هوشمند کرفس ثبت و آن‌ها را اصلاح کنند.

کمک به کاهش وزن

کمک به کاهش وزن یکی از مهم‌ترین اهدافِ برنامه‌ کرفس است. افرادی که شاخص توده بدنی (BMI) بالایی دارند، با کمک برنامه‌های ورزشی و غذایی کرفس می‌توانند وزن خود را تا حد ایده‌آل و رسیدن به BMI سالم، کاهش دهند.

ارائه خدمات متنوع سلامتی

کرفس به دغدغه‌های متنوع کاربران خود فکر کرده و خدمات متنوعی را برای گروه‌های مختلف ارائه کرده است. از جمله خدمات این اپلیکیشنِ هوشمند می‌توان به برنامه غذایی و ورزشی، کالری‌شماری، ماکروشماری، قدم‌شماری، تشکیل گروه با دوستان جهت انگیزه بیشتر، برگزاری انواع چالش‌های سلامتی، گزارش‌گیری و دنبال کردن مسیر پیشرفت اشاره کرد. 

ارائه برنامه‌های شخصی

کاربران می‌توانند با وارد کردن اطلاعاتی مثل قد، وزن و هدف خود، رژیم غذایی و ورزشی شخصی‌سازی‌شده دریافت کنند. این برنامه براساس شرایط فیزیکی و سبک زندگی هر شخص متفاوت است. رژیم غذایی کرفس یک برنامه غذایی منعطف و شامل ۳ وعده‌ اصلی و ۳ میان‌وعده است که کاربران را به هدفشان می‌رساند.

شرکت‌های ما

حوزه گردشگری

حوزه بلاکچین

حوزه بازرگانی

حوزه استارتاپ