درباره کلینیک نیاوران

کلینیک نیاوران

درمانگاه شبانه‌روزی نیاوران یک درمانگاه تخصصی شامل بخش اورژانس و کلینیک‌های مختلف است که خدمات خود را بر مبنای «سلامتی شما، اولویت ماست» ارائه می‌کند. این کلینیک در منطقه یک تهران تاسیس شده است و با راه‌اندازی بخش‌های تخصصی مثل پوست و مو، قلب و عروق، مغز و اعصاب، گوش و حلق و بینی، ارتوپدی و…، به فکر سلامتی اعضای جامعه است. 

گروه ارنیکا به خوبی می‌داند که سلامت جامعه به سلامت تک‌تک اعضای آن وابسته است. حوزه سلامتی همیشه برای ارنیکا اهمیت داشته و به همین دلیل کلینیک تخصصی نیاوران را با پزشکان و دستیاران کاربلد، راه‌اندازی کرده است. 

کلینیک نیاوران از تشخیص تا درمان در کنار اعضای خود است و سعی می‌کند با ارائه خدمات سرپایی و خدمات تخصصی، سلامتی را در جامعه ترویج کند. خدمات این کلینیک شامل پزشکی، دندان‌پزشکی، اورژانس، آزمایشگاه، عکس‌برداری، سونوگرافی و فیزیوتراپی است.

این مجموعه تخصصی به صورت شبانه‌روزی فعالیت می‌کند و با پزشکان حرفه‌ای و تجهیزات پیشرفته، تلاش می‌کند انواع بیماری‌ها را درمان کند. همچنین با آماده‌سازی فضایی زیبا و دل‌نشین، محیطی آرامش‌بخش برای مراجعین آماده کرده است که زمان انتظار را بدون تنش سپری کنند. 

ارزش‌های کلینیک نیاوران

ارائه انواع خدمات سرپایی و تخصصی

کلینیک نیاوران با راه‌اندازی اورژانس و کلینیک‌های تخصصی، انواع خدمات درمانی به مراجعین ارائه می‌کند. در کلینیک‌های تخصصی این مرکز، پزشکان متخصص و باتجربه حضور دارند.

ارائه خدمات شبانه‌روزی

کلینیک نیاوران با در نظر گرفتن اهمیت سلامتی و همچنین شرایط اضطراری برای بعضی از بیماران، به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات سلامتی است.

استفاده از تجهیزات پیشرفته

تجهیزات پیشرفته و به‌روز که حرف اول را در دنیا می‌زنند در کلینیک‌های مختلف مثل کلینیک دندان‌پزشکی، رادیولوژی و سونوگرافی و… استفاده می‌شود تا مراجعین بتوانند بهترین خدمات سلامتی را دریافت کنند.

شرکت‌های ما

حوزه گردشگری

حوزه بلاکچین

حوزه بازرگانی

حوزه استارتاپ