درباره فلایتیو

فلایتیو

فلایتیو یک «شرکت گردشگری آنلاین» همه‌جانبه است که تلاش می‌کند نیازهای متفاوت گردشگران داخلی و خارجی را برطرف کند. خدمات متنوع این شرکت مثل خرید بلیط هواپیما، بلیط قطار، بلیط اتوبوس و رزرو هتل خارجی و داخلی، دسترسی به خدمات گردشگری را راحت کرده است. پلتفرم جامع فلایتیو با ارائه مجموعه خدمات متنوع گردشگری و سفر، و با ایجاد بستری امن برای دریافت خدمات اینترنتی، تجربه متفاوتی از سفر خلق می‌کند.

مرجع کامل سفر و خدمات گردشگری

۲۰۰+

نیروی انسانی

۸۵۰+

شهر در جهان

۱,۵۰۰,۰۰۰+

هتل

فلایتیو در خردادماه ۱۳۹۵ فعالیت خودش را به عنوان یک آژانس مسافرتی آنلاین شروع کرد و در قدم اول، رضایت مشتریان و ارائه خدمات متنوع گردشگری را در اولویت خود قرار داد. این شرکت از دل «شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی دور پرواز» با ۵۰ سال سابقه متولد شده است.

امروزه فلایتیو از یک آژانس مسافرتی آنلاین به یک شرکت گردشگری آنلاینِ همه‌جانبه تبدیل شده که خدمات متنوع گردشگری ارائه می‌‌دهد و مرجعی مطمئن برای علاقه‌مندان به سفر است. فلایتیو با ارائه خدمات متنوع به گردشگران داخلی و خارجی، به دنبال خلقِ تجربه مدرن و پایدار سفر است. 

این شرکتِ گردشگری علاوه بر ارائه خدمات اصلی سفر و گردشگری مثل رزرو بلیط هواپیما، بلیط قطار، بلیط اتوبوس و رزرو هتل‌های داخلی و خارجی، خدمات ویزای آنلاین نیز ارائه می‌دهد. با استفاده از خدمات ویزای آنلاین، کاربران می‌توانند فرآیند صدور ویزا را دنبال کرده و درخواست خود را آسان‌تر از گذشته ثبت کنند.

ارزش‌های فلایتیو

مرجع کامل سفر

فلایتیو با ارائه خدمات متنوع در زمینه سفر و گردشگری، به دغدغه‌های متنوعِ علاقه‌مندان به سفر پاسخ می‌دهد. ارائه خدمات در زمینه پرواز داخلی و خارجی، هتل داخلی و خارجی، رزرو و خرید بلیط قطار و اتوبوس و خدمات ویزا، همگی در یک پلتفرم هوشمند و آنلاین به کاربران ارائه می‌شود.

خلق تجربه مدرن و پایدار سفر

فلایتیو به دنبال خلق تجربه‌ای لذت‌بخش از سفر است و با ارائه خدمات به‌روز و متنوع، رویای هر سفری را واقعی می‌کند. تمام خدمات فلایتیو در یک پلتفرم آنلاین با امکان دسترسی آسان به اطلاعات سفر و رزرواسیون سریع، ارائه می‌شود. تجربه‌ کاربران از سفر با فلایتیو یک تجربه ماندگار است که هیچ‌وقت فراموش نمی‌شود.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

فلایتیو در هر لحظه و هرجا در کنار مسافران است تا هر مشکلی را برطرف کند. مسافران در هر لحظه می‌توانند سوالات خود را با کارشناسان این شرکت مطرح کرده و بهترین راهنمایی را دریافت کنند. پشتیبانی ۷ روزه و ۲۴ ساعته از طریق پنل کاربری یا تماسِ مستقیم با پشتیبانی انجام می‌شود.

همکاری با برترین ایرلاین‌های داخلی و خارجی

کاربران در آنِ واحد می‌توانند به پروازهای کلیه‌ ایرلاین‌ها دسترسی داشته باشند و با مرور سریع همه پروازها، بهترین و به‌صرفه‌ترین گزینه را انتخاب کنند. فلایتیو دست کاربران را برای انتخاب باز گذاشته و آن‌ها را به چند گزینه محدود نکرده است. با انتخاب بهترین ایرلاین‌ها، مسافران می‌توانند پروازی بدون نگرانی داشته باشند.

شرکت‌های ما

حوزه گردشگری

حوزه بلاکچین

حوزه بازرگانی

حوزه استارتاپ