درباره هومسا

هومسا

هومسا برای خلق تجربه‌ای لذت‌بخش از سفر و ایجاد دسترسی سریع و راحت به انواع اقامتگاه‌ها، در سال ۱۳۹۶ فعالیتش را شروع کرد. این پلتفرم در مسیرِ  توسعه پایدار گردشگری قدم برمی‌دارد و با ایجاد دسترسی آنلاین به اقامتگاه‌های متنوع، نیاز به خدمات حضوری را کاهش داده است. در همین راستا این پلتفرم هوشمند امکانِ رزرو و اجاره انواع سوئیت، ویلا، آپارتمان، اقامتگاه بوم‌گردی و… را فراهم کرده است تا مهمانان قبل از رسیدن به مقصد، مکانِ اقامت خود را انتخاب کنند. در این پلتفرم مهمانان و میزبانان می‌توانند با خیالی آسوده به یکدیگر ملحق شوند. 

پلتفرم اجاره ویلا، سوئیت و اقامتگاه‌های بوم‌گردی

۳۶۰۰۰۰+

گردشگر

۳۰۰+

میانگین رزرو روزانه

۱۳۵۰۰+

اقامتگاه در سراسر ایران

هومسا با نام تجاری «راهکار نوین سفر آسا» یکی از شرکت‌های زیرمجموعه ارنیکا است که از سال ۱۳۹۶ خدماتش را در حوزه گردشگری شروع کرد. این سامانه هوشمند فرآیند رزرو اقامتگاه را سرعت بخشیده و پیچیدگی‌های خدمات حضوری را کاهش داده است. 

هومسا به عنوان «بزرگ‌ترین جامعه بوم‌گردی» و «رهبر بازار اقامتگاه آنلاین در زیست‌بوم گردشگری» شناخته می‌شود که توانسته هزاران رزرو آنلاین موفق در سراسر ایران داشته باشد.

این سامانه با فراهم‌کردنِ زنجیره تامین سبز، در مسیر توسعه پایدار گردشگری قدم برمی‌دارد و در نظر دارد به مرجعِ رزرو اقامتگاه‌های بوم‌گردی تبدیل شود. هومسا علاوه بر پیشنهاد بهترین و امن‌ترین اقامتگاه‌ها به مهمانان، بر روی ارائه خدمات نظارت مستمر دارد.  

ارزش‌های هومسا

احراز هویت میزبانان

هومسا برای تضمین امنیت مهمانان، قبل از پذیرش میزبانان در پلتفرم خود، حتما مراحل احراز هویت را به صورت کامل انجام می‌دهد و مدارک هویتی میزبانان شامل تصویر شناسنامه و کارت ملی، مدرکی مبنی بر مالکیت اقامتگاه و مجوزها را به صورت کتبی ثبت می‌کند.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

مهمانان و میزبانان می‌توانند ۷ روز هفته و به صورت ۲۴ ساعته با هومسا در ارتباط باشند. این ارتباط می‌تواند از جنس گزارش مشکل، رفع ابهام یا سوال درباره دریافت خدمات از هومسا باشد. 

ارائه انواع بیمه

مهمانان می‌توانند بنابر درخواست خود، از انواع بیمه حوادث و جرح و فوت در سفر استفاده کنند و سفری ایمن داشته باشند، همچنین می‌توانند برای دریافت بهترین نوع بیمه، با پشتیبانی هومسا مشورت کنند.  

استرداد وجه

استرداد وجه در صورت کنسلی مطابق با قوانین درج شده در وب‌سایت هومسا انجام می‌شود و مبلغ حداکثر تا ۲۴ ساعت کاری، به حساب مهمان واریز خواهد شد.

شرکت‌های ما

حوزه گردشگری

حوزه بلاکچین

حوزه بازرگانی

حوزه استارتاپ